
68 / 74
Maxíček v novém ohozu :-) 8 měsíců a 13 dní :-)
to je prostě borec! překrááááááásnej
26. únor 2012
celej tatinek 🙂 Fandim klukum s holcicima barvama 🙂 Slusi!
26. únor 2012
bomba
26. únor 2012
to je pecka :o) frajer neskutečný 🙂
26. únor 2012
tak ten je božíííí, fakt jsem se nasmála 🙂!
26. únor 2012
no skvělej !! 😵
26. únor 2012
😀 ... jo a super ta růžová! To jsem na klučících snad ještě neviděla, ale je to děsně super! 😉
26. únor 2012
bambina007
autorDekujeme za super komentare 😉
@ivanas11 ivus, my jsme na to proste ujetiiii 😀
26. únor 2012
borec..krásnej
26. únor 2012
tak ta je vostrá 😀
6. kvě 2012
boreček 🙂
29. lis 2012
Tak ten je hustej :D