icon
68 / 74
Maxíček v novém ohozu :-) 8 měsíců a 13 dní :-)
avatar

Tak ten je hustej :D

26. únor 2012
avatar

to je prostě borec! překrááááááásnej

26. únor 2012
avatar

celej tatinek 🙂 Fandim klukum s holcicima barvama 🙂 Slusi!

26. únor 2012
avatar
26. únor 2012
avatar

to je pecka :o) frajer neskutečný 🙂

26. únor 2012
avatar

tak ten je božíííí, fakt jsem se nasmála 🙂!

26. únor 2012
avatar

no skvělej !! 😵

26. únor 2012
avatar

😀 ... jo a super ta růžová! To jsem na klučících snad ještě neviděla, ale je to děsně super! 😉

26. únor 2012
avatar

Dekujeme za super komentare 😉
@ivanas11 ivus, my jsme na to proste ujetiiii 😀

26. únor 2012
avatar

borec..krásnej

26. únor 2012
avatar

tak ta je vostrá 😀

6. kvě 2012
avatar

boreček 🙂

29. lis 2012