
69 / 74
Maxíček v novém autě a jeho první rohlík :-D
bambina007
autor@adec V poho 😉 Pavel to koupil v Dráčiku, měli by mít prodejny po celé ČR 😉 je to multifunkční, dá se z toho udělat houpačka, pak tohle vozítko, pak vozítko bez zábran, ale to až kolem 2 ročku 🙂 hraje to, houká, svítí atd. fakt super 🙂 a pod sedátkem to má uložný prostor 🙂
2. bře 2012
teda Maxíčku, Ty rosteš do krásy !!! 😵
2. bře 2012
já jdu do kolen😀😀😀😀 ten je taaak bomba.. co je to za autíčko prosím?
2. bře 2012
bambina007
autorJe to odrazedlo Medvidek Pů 4v1 od firmy Kiddieland 😉
@alenv
2. bře 2012
No to je už veliký chlapisko 🙂 a jak je spokojenej s rohlíčkem 😉
3. bře 2012
taky máme tohle autíčko a je to fakt supr věc, jedná z mála těch všech blbostí, co fakt využíváme 🙂
7. bře 2012
holky řídí se to dobře tou vodící tyčí?
9. kvě 2012
to je super pavli kde se to da koupit? dekuji promin ze otravuju sma to nemam rada a delam to D: