
74 / 74
Maxíčkův letní sestřih :-) Kadeřnice: maminka :-D
božan 🙂
6. kvě 2012
to je čupr háro😀 a bezva fotka, je to prostě krasavec😀
6. kvě 2012
Tak to je maminka šikovná 🙂 A malý? ten je uplně k sežrání 🙂
6. kvě 2012
krasaveček X-)
6. kvě 2012
Taky stříhám sama, akorát u nás to pak podle toho vypadá 😀 Maxíček to má parádní, jsi šikulaaaa!!!🙂
6. kvě 2012
bambina007
autor@mili84 mili, taky jsem ho strihala podle tvych rad 😉
7. kvě 2012
takze tupirak,nuzky a uz to litalo🙂 🙂 parada-fakt se ti to povedlo. Pro nas je to nejpohodlnejsi, nemusim tonika nikam vlacet a je to hned hotove🙂
7. kvě 2012
TO JE PRDÍK....😀