icon
3 / 3
Maxíček a vosa :-D
avatar

copak si o tom broučkovi asi myslel ??? 🙂

14. dub 2012
avatar

fuuuj.. já nenávidím vosy a veškerej hmyyz

14. dub 2012
avatar

Pájo,tady vidím jak ti je Max strašně podobněj...🙂 🙂 🙂

15. dub 2012