icon
1 / 3
avatar

nádherná fotka🙂!!!

14. dub 2012
avatar

tak to je krásná fotka.. rámečková.. krása krása..

14. dub 2012
avatar

Super momentka!!! Moc vám to sluší. Ale koukám na ty dvoje brýle :o))))

14. dub 2012
avatar

krásná fotečka,maminka i mimi 🙂

15. dub 2012
avatar

moc krásná fotka!!!!

8. kvě 2012
avatar

Světová fotka 🙂

5. lis 2012
avatar

muzu se zeptat kde jste byli a kolik malemu bylo?

12. bře 2013
avatar

@pajjaa Malemu bylo 9 mesicu a byli jsme v Dominikanske 😉

12. bře 2013
avatar

@bambina007 a jak to snasel? my byli s malym nejdal v Egypte - ted jsem tehotna a az porodim tak se s miminkem az mu bude cca pul roku chystame taky do eplicka nekam dal

13. bře 2013