
1 / 3
tak to je krásná fotka.. rámečková.. krása krása..
14. dub 2012
Super momentka!!! Moc vám to sluší. Ale koukám na ty dvoje brýle :o))))
14. dub 2012
krásná fotečka,maminka i mimi 🙂
15. dub 2012
moc krásná fotka!!!!
8. kvě 2012
Světová fotka 🙂
5. lis 2012
muzu se zeptat kde jste byli a kolik malemu bylo?
12. bře 2013
bambina007
autor@pajjaa Malemu bylo 9 mesicu a byli jsme v Dominikanske 😉
12. bře 2013
@bambina007 a jak to snasel? my byli s malym nejdal v Egypte - ted jsem tehotna a az porodim tak se s miminkem az mu bude cca pul roku chystame taky do eplicka nekam dal
13. bře 2013
nádherná fotka🙂!!!