
7 / 35
a v noci...
Nádhera, to jste si museli užívat 🙂 Jak se Maxíčkovi líbilo a jak zvládl let?
12. pro 2011
bambina007
autor@alenv tak teto, třeba příště 😉
@lucka26s Maxíček byl nadšený, let zvládl v pohodě, částečně ho prospinkal a to samé celou cestu do Německa i z Německa...letěli jsme totiž z Frankfurtu 😉 on je milionové miminko 🙂
@lucka26s
@lucka26s
12. pro 2011
@bambina007 To je šikulka šikovnej 🙂 Chtěli bychom někam letět v létě, ale mám strach, jak to Adámek zvládne... Bude mu necelý rok a půl... Ještě uvidíme, jaký bude v létě 🙂
13. pro 2011
No Maxíčku.. na takovou pracovní dovolenku bych jela s tebou😀