
22 / 35
Samé dobroty jsme papali...
bambina007
autor@alenv jj...ty potvory z moře vytažené prostě milujemeeeee..... 😀
12. pro 2011
@bambina007 no já uplně.. a sushi.. to je pro mě ráj😀
12. pro 2011
taťka je sympaťák ... a na ty mořské příšerky se už také těším...my bohužel až v létě 🙂
12. pro 2011
doufám, že nejsem slepá, ale na beremese śji si brala někoho jiného, že?😀😀😀 nebo jsem slepon
19. led 2012
bambina007
autor@alenv ali, slepoň nejsi 😀
20. led 2012
@bambina007 😀😀 já jsem si říkala, že si nejsou fakt podobný😀 tak to manželství moc dlouho nevydželo☹ to mě moc neděs😀
20. led 2012
mnaaaaaaaaaaaam... tatínek si dává moje oblííbené