icon
7 / 16
Ohřívačka lahví a lahviček s příkrmem...pokud vše dobře půjde, tak v lednu začneme využívat :-)
avatar

Takovou lahvičku vidím prvně, k čemu slouží?. Zatím jsem pro malou žádnou nesháněla, takže nemám přehled..díky

24. říj 2011
avatar

@disaster to je ohřívačka lahví a lahviček na příkrmy 😉

24. říj 2011
avatar

ahaaaa, díky, jsem úplně mimo🙂

24. říj 2011
avatar

my jí měli z lidlu asi za 300kč ale využili jsme jí asi 3. Stejně ohřívám v mikrovlnce

25. říj 2011
avatar

@mirorad Já právě v mikrovlnce ohřívat nechci a jelikož máme lahvičky Tommee Tippee, tak musíme mít jen tuto 😉

25. říj 2011
avatar

@bambina007 tak to jo, uvidíš

25. říj 2011
avatar

@bambina007 Taky máme láhvičky tommee tippee a i tuhle ohřívačku jak láhvičky tak ohřívačka jsou super 🙂

28. říj 2011
avatar

@nikuse děkuji za zkušenost, s lahvičkama jsem taky moc spokojená, tak věřím, že budu i s ohřívačkou 😉

29. říj 2011
avatar

@bambina007 U nás jiné lahvičky neměly šanci.Malá dostává moje mlíko jenom z láhve bohužel.A s touhle ohřívačkou je mlíko z lednice ohřáté za 8minut a když neni z lednice tak 5minut.Fakt super a rychlé 🙂

29. říj 2011