icon
14 / 16
Další z dárečků :-)
avatar

Taky už to máme doma připravené na ježíška 🙂

28. říj 2011
avatar

jojo s tím si Sofi ráda hraje i teď ale musím to odstěhovat do sklepa pro další mimčo..už to máme mraky hraček...

29. říj 2011
avatar

@masula
@saronka právě jsem na tuto hračku slyšela jen samouu chválu, tak jsem ráda, že to tak je 😉

29. říj 2011
avatar

taky ji chci malému pořídit,dostane ji pod stromeček.Bohužel po dětech jsem ji vždy někomu darovala. A z praxe mohu říct,super hračka🙂

31. říj 2011
avatar

neco podobnyho drevenyho ma malej u tchanovcu.. a hrooozne moc ho to bavi.. uplne tuto hracku miluje. fakt doporucuji

2. lis 2011
avatar

Taky mame a Natalku porad bavi🙂

3. lis 2011