
14 / 16
Další z dárečků :-)
jojo s tím si Sofi ráda hraje i teď ale musím to odstěhovat do sklepa pro další mimčo..už to máme mraky hraček...
29. říj 2011
bambina007
autor@masula
@saronka právě jsem na tuto hračku slyšela jen samouu chválu, tak jsem ráda, že to tak je 😉
29. říj 2011
taky ji chci malému pořídit,dostane ji pod stromeček.Bohužel po dětech jsem ji vždy někomu darovala. A z praxe mohu říct,super hračka🙂
31. říj 2011
neco podobnyho drevenyho ma malej u tchanovcu.. a hrooozne moc ho to bavi.. uplne tuto hracku miluje. fakt doporucuji
2. lis 2011
Taky mame a Natalku porad bavi🙂
3. lis 2011
Taky už to máme doma připravené na ježíška 🙂