
12 / 32
Já a Barborka v porodnici
Holky moooocinky si to užívejte🙂
11. čer 2010
Krásný holky, moc gratuluju
18. čer 2010
mili to byl krásný pocit... že?.. konečně to bylo za náma a my měly holky u sebe 🙂
19. črc 2010

Holky moooocinky si to užívejte🙂
Krásný holky, moc gratuluju
mili to byl krásný pocit... že?.. konečně to bylo za náma a my měly holky u sebe 🙂
velká gratulace, malá je mooooc krásná....