
17 / 32
to jsem ale macek
když se dívám na barborku tak naše ivuška už ji asi dohání, už máme taky dvě brady a žgraně 🙂 a kukadla valí obě stejně 🙂
28. črc 2010

když se dívám na barborku tak naše ivuška už ji asi dohání, už máme taky dvě brady a žgraně 🙂 a kukadla valí obě stejně 🙂
je krásná🙂