icon
9 / 16
Strašně se mi líbí, když mimča nosí velké mašle nebo květiny :)
avatar

Velká nádhera!!!!

22. srp 2010
avatar

pravda 🙂 moc pěkné 🙂

28. srp 2010
avatar

a to se dá někde koupit

11. led 2011
avatar

jj, ale bohuzel ne v obchodech v CR. Ja to prodavam pres Aukro dovoz z USA. Pokud by si mela zajem, tak pisni do IP 🙂

25. led 2011