@makynaeliska no, ale jen za predpokladu, ze maj nejaky, s kterym si muzou i pohrat, jinak je to jak kdybys drzela dietu a pracovala v cukrarne 😂
3. říj 2016
@verciiik to ne...Ja vzdycky chtela delat v hrackarne 😊
3. říj 2016
bara_lego
autor@verciiik @makynaeliska hernu v kanceláři bohužel nemáme, ale někdy si s kostkami trochu pohrát můžeme. 😉
3. říj 2016
Jste úžasné tři 👧👧👧, muselo to dát hodně práce a zvládly jste to na jedničku. Jsem ráda, že jsem si našla dostatek času i na pročtení tohoto blogu. Jsou tu od vás super tipy a postřehy. 👍
8. říj 2016

To je prace snu 😍