bara_lego
autor@verunkanatalka, díky! ❤
19. říj 2017
Letos dávali prvňáčkům ve školce šnečky lego duplo, myslím, že to byl skvělý nápad. Jen starší se mračili, že to nedostali🙂))
19. říj 2017
@verunkanatalka, díky! ❤
Letos dávali prvňáčkům ve školce šnečky lego duplo, myslím, že to byl skvělý nápad. Jen starší se mračili, že to nedostali🙂))
Moc se těším,až budu s malou skládat lego..Je to nej stavebnice!!