Kupovala jsem pro svoji malou neteř k narozeninám a je to absolutně boží sestava. Tolik výborných dortíků najednou, co sestavila, jsem ještě nejedla 😍
17. říj 2017
Máme jí doma a dceru ohromně baví.
17. říj 2017
bara_lego
autor@olga_ , @pouzarovaj, to jsem ráda, že se holčičkám líbí. Tahle sada je totiž vážně roztomilá!
17. říj 2017

Tuto sestavu máme na vánočním seznamu pro dvouletou dcerku 🙂