Tak starší dcera má jasno.Chce být forenzní technik(ať žije kriminálka Miami🙂)a ta mladší???kdo ví...ale určitě začneme Popelkou,Vílou,Zlatovláskou.....
20. říj 2017
tak tento zamek by brala dcera 🙂)) furt stavime hrady 🙂)) ale pro princeznu sophii 🙂)) popelku nemame 🙂)))jen sophii a ruzenku 🙂))
20. říj 2017
Jezis to by se moje skolacka zblaznila,ta proste porad jede v princeznach 😍
20. říj 2017
bara_lego
autor@verunkanatalka já chtěla taky jako malá vyšetřovat vraždy. 😎
22. říj 2017
@verunkanatalka skoda ze to nechodi tak jak v ty kriminalce vid🙂
22. říj 2017
bara_lego
autor@makynaeliska přesně tak! 🙂
22. říj 2017
@makynaeliska to máš pravdu.Jsem zvědavá jestli jí ten sen vydrží..
22. říj 2017

Zrovna včera syn pronašel, že by byl rád veterinářem, ale to nepůjde. A když jsme se ho zeptala proč, tak mi odpověděl: Protože budu muset být sportovec.