Videla jsem ho vcera live a asi ho potrebujem 🙂
5. říj 2016
Ten je 🙂
5. říj 2016
my mame ten ze stare verze a k tomu plno nabytku 🙂))) toz taky stavime, nekdy aj do oblak 🙂))
5. říj 2016
bara_lego
autor@makynaeliska @hadruska @mislaky já jsem z něj taky nadšená! 🙂
6. říj 2016
Tohle bych viděla jako jeden z dalších kousků do sbírky 🙂
8. říj 2016

Tyyy brdo 😍