bara_lego
autorTo je úžasné! 🙂 Vidíte, k čemu všemu semafory neposlouží. U nás jedeme hlavně na žluté... a žluté je opravdu téměř vše :D (od červené po fialovou 🙂).
8. kvě 2015
Tak já se pochlubím, jo? 😀 Syn od dvou a půl rozezná a pojmenuje téměř všechny barvy (červená, žlutá, zelená, modrá, černá, bílá, oranžová, růžová, fialová, šedá) a rozezná i "tmavá" a "světlá". Takže běžně říká "světle modrá, tmavě zelená..." Jsem fakt hrdá matka 🙂
10. kvě 2015

My známe ve 2 letech červenou a zelenou díky semaforům a panačkům na nich 🙂