icon
11 / 22
Takto to dopada, kdyz jsem chvili bez pleny
avatar

to,to semi velmi často stávalo u synátora:Daj jednou jsem to schytala já:D

22. únor 2011
avatar

@zuzanacetlova Jen jednou??? Tak to uprimne zavidim 😀 nam se to stava porad 🙂

22. únor 2011
avatar

no prostě ty miminka jsou šikovné😀

22. únor 2011