
33 / 40
27.7.2012 Ty děti byla tááááák šťastný , jediný co mě štve, že v tomhle nemůžou vyrůstat jako já.
Ty máš naprosto luxusní fotky, já ti je tááák závidím 🙂 🙂
28. črc 2012
barbarkaaa
autorNak cvakej a nebo někdy dojeďte 🙂 tyhle nej vznikaj z momentek, ty ze života jsou prostě plný srdce 🙂
28. črc 2012
Dokonalé !!! :-*