icon
28 / 35
můj výtvor na zdi v pokojíčku,hezké že?
avatar

Ty jsi šikulka..🙂 to bych nezvládla..:-O

16. črc 2010
avatar

Máme na zdi stejného 🙂. Pak ještě medvídka Pú a slona.

1. led 2011