icon
31 / 35
můj výtvor č.2, zabral sice ohromnou spoustu času,ale výsledek stojí za to,je pomalu přes celou zeď
avatar

no úžasný..🙂

16. črc 2010
avatar
bartve
autor

moc děkuju za pochvalu,bála jsem se toho,ale když máš fígle tak to zvládne i největší kreslící antitalent a tím já jsem :oD

17. črc 2010
avatar

Je to krásný Verun! Fakt se ti to moc podařilo!!!

29. črc 2010