bartve
7. srp 2010
Těhulkovské fotečky :oD
Všechny fotky jsou mooooc krásné
7. srp 2010
bartve
autorMoc děkuju za pochvalu, na to že to bylo moje první foceníčko tak se fakt povedlo. Mes děkuju moc,jste zlatá a máte fakt fantazie na rozdávání :oD
7. srp 2010
překrásné fotky..
8. srp 2010
super normálně profík hadr
19. srp 2010













































a já vím,kdo to fotil 😀 a nepovím 😉