
48 / 50
bebinka
autorDěkuju 🙂, je to asi 10 let (!!!) stará IKEA, už jí nevyrábí, ale před Honzíkovým narozením mi jí dal kolega v práci, měl jí po synech. Slouží teda perfektně 🙂
31. říj 2011

Děkuju 🙂, je to asi 10 let (!!!) stará IKEA, už jí nevyrábí, ale před Honzíkovým narozením mi jí dal kolega v práci, měl jí po synech. Slouží teda perfektně 🙂
krásná přebalovací komoda.. něco takového chci taky 🙂