icon
53 / 55
Firkon Verano
avatar

tak s tímto kočárkem drandíme něco málo přes 3.měsíce a jsem nadmíru spokojena. za tu cenu dobrý kočárek

22. čer 2010
avatar
benotka
autor

To je dobře.🙂 V pátek se na něj chystáme jet podívat.

22. čer 2010
avatar

máte? potřebuju vedet spokojenost chci ho taky jen jinou barvu

19. říj 2010
avatar
benotka
autor

@lutrest - naživo už se mi tak nelíbil a tak jsme zvolili DorJana

19. říj 2010