
41 / 55
Objednáno a je doma
právě,že jsem už tady několikrát četla, že barvy nejsou tak pěkné jak na obrázcích....chtěla jsem si ho taky objednat,ale nějak mě to odrazuje. Tak snad se malé Julči bude dobře spinkat i v tom bledším 🙂
19. říj 2010

právě,že jsem už tady několikrát četla, že barvy nejsou tak pěkné jak na obrázcích....chtěla jsem si ho taky objednat,ale nějak mě to odrazuje. Tak snad se malé Julči bude dobře spinkat i v tom bledším 🙂
chtěla bych se zeptat, jestli je to povlečení z mamitati.cz a jestli jsou barvy takové jak na obrázcích.Dík 🙂