
27 / 47
pro rýpaly - to nejedl čokošku, to bylo pro příbuzné, že mu nedáváme jíst, že pije jen mléko.....
No týý volé!!! 😀 čumim jako jak tohle může někoho napadnout 😀 a to si říká matka 😀 ups...
13. dub 2010
Teto tak když je to stará kráva 🙂)
13. dub 2010
Jak naaranžované? Má to kolem pusinky tu čokošku máá,může to olíznout může! Tedy matka k pohledání,když má dítě jen na takové debilní legrácky opravdu!! Jak jste stará tak jste i pěkně blbá!!
16. dub 2010
Proboha, to je co,dávat malému mimču Marsku :(( No to je vidět,že mladou maminu by to nenapadlo,ale starou joo, otřesné,chudák prcek :(