
1 / 47
také Mooooc držím pěstičky at se krásně těhulkuje a je vše celých už teda necelých 9měsícu v pořádku a pak tě čeká zdravé krásné miminko.🙂)
12. kvě 2011
ja preji to stejne jako lukza.je to stesticko nejvetsi co nas kdy mohlo potkat mit miminko🙂
29. čer 2011
ahojky...ty testy nad digitalem jsou desítková nebo 25? 🙂 díky
1. srp 2011
berinka1
autorahojky, 25🙂 a je to 30 a 31 DC
1. srp 2011
ten digitalny baby test je uplne supis,jenom skoda ze to pak zmizne :-/
19. zář 2011
berinka1
autorjo, to me dost nastvalo:( trosku me to nedoslo kdyz tam je ta baterka.. tak jsem ho pak vyhodila a mam nechany jen papirky;)
19. zář 2011
Koukam uplne stejna sestava testu jako jsme meli my 🙂 Gratuluju 🙂
27. zář 2011
držím palečky 🙂