icon
1 / 47
avatar

držím palečky 🙂

12. kvě 2011
avatar

také Mooooc držím pěstičky at se krásně těhulkuje a je vše celých už teda necelých 9měsícu v pořádku a pak tě čeká zdravé krásné miminko.🙂)

12. kvě 2011
avatar

ja preji to stejne jako lukza.je to stesticko nejvetsi co nas kdy mohlo potkat mit miminko🙂

29. čer 2011
avatar

ahojky...ty testy nad digitalem jsou desítková nebo 25? 🙂 díky

1. srp 2011
avatar

ahojky, 25🙂 a je to 30 a 31 DC

1. srp 2011
avatar

ten digitalny baby test je uplne supis,jenom skoda ze to pak zmizne :-/

19. zář 2011
avatar

jo, to me dost nastvalo:( trosku me to nedoslo kdyz tam je ta baterka.. tak jsem ho pak vyhodila a mam nechany jen papirky;)

19. zář 2011
avatar

Koukam uplne stejna sestava testu jako jsme meli my 🙂 Gratuluju 🙂

27. zář 2011