icon
3 / 47
tak snad to ta holcicka bude:) ale v tuto chvili uz je rozhodnuto co budeme mit:)
avatar

mě u syna nikdy podle těch grafu nevyšlo všude měla být holka a byl to kluk🙂)hlavní je zdravíčko

12. kvě 2011
avatar

taky me podle vseho vychazi holka, ale presne jak pises, hlavne aby bylo vsechno ok🙂 pritel uz jednoho kluka ma,tak by byla holci fajn..

12. kvě 2011
avatar

ja mam tabulku a presne podle ni mi to vyslo tak priste to budu planovat na kluka pac tabulku sem nasla az po narozeni🙂

29. čer 2011
avatar

tady ta tabulka vychází naopak, tak to bude chlapeček 🙂

21. črc 2011
avatar

aha:D no to se dozvim zitra:¨)

21. črc 2011
avatar

maminky co je to za tabulku a kde jde najít?

16. srp 2011
avatar

@berinka1 také by mě zajímalo kde toto najít ... děkuji

16. srp 2011
avatar
16. srp 2011
avatar

mě tahle tabulka vyšla u obou první holka je a druhá se ještě nenarodila až za pár dní ale podle doktorů opět holka 🙂

20. srp 2011
avatar

holky já mám 3 děti a pokaždé mi to vyšlo opačně.🙂)))
tak nevím,každý test mi vychází (Vycházel) opačně

21. srp 2011
avatar

Jéé tak mě vyšel kluk 😀 No tak to jsem zvědavá..Podle výpočtu kamarádky to má být holčička 😀 Jsem zvědavá komu to vyjde 🙂 Hlavně ať máme ty naše andílečky zdravoučkééé!!! 🙂

2. říj 2011
avatar

Mě tady ten graf ukázal kluka a máme holčičku 🙂 Ale ten čínský mi ukázal dobře.

10. říj 2011
avatar

Mě kamarádka podle krve vypočítala kluka a podle tohoto grafu mi vyšla holčička, tak jsem taky zvědavá 🙂, jelikož to mám jako překvápko, tak si ještě počkám 🙂

6. lis 2011
avatar

Já se v tom nevyznám 😀

30. lis 2011