
31 / 47
1.fotecka:)
berinka1
autorasi 21.-23.DPO.. Srdicko bylo jak jsme sli na kontrolu v 8.tydnu:) resp.prelom 9.t,, ale kdy se objevilo poprve,tak to nevim..
15. srp 2011
tak doufam ze mě si neobjednal moc brzo... když jsem měla přene tohle na uzv tak jsem objednana za 13dnů...
19. srp 2011
berinka1
autorsrdicko se muže objevit už v 7.týdnu,kdyz nebude,tak buď v klidu,muže se objevit o par dni později🙂
19. srp 2011
tyy jooo..nevíš jak je to dlouho po ovulce?já mam taky takovou fotečku mrkni ke mě do alba..-a mam ji 22DPO 🙂 ale nic mi neměřil...za jak dlouho jste meli srdíčko?