icon
20 / 23
avatar

Tak to by u nás asi neprošlo. Amálka je na autíčka, vláčky a podobně. ;)

3. lis 2013
avatar

u nas jede vsechno🙂 kocarky, panenky, auticka, lego, tahacky... multifunkcni🙂))))

5. lis 2013
avatar

taky budeme pořizovat,zatím to vypadá na černouška.u nás je kačka neutrální..vláčkodráhy,auta,lego,panenky,kočárky..

4. pro 2013