Zelezi od je vydavatel. Napr. Albi ke svym deskovam posila nahradni dily. Takze muzete kouknout na stranky vydavatelstvi. Nebo casto byvaji nekompletni hry na bazarech za castky do 100 na nahradni dily.
@malytlustyhroch Díky. Vydavatelství jsem teď koukla a asi ani nemá stránky. Na bazarech to je, jenže vždycky je tam i to prase. Možná je zkusím z něčeho vyrobit 😅.
My jsme tohle taky řešili, sice už fakt dávno…Nesehnali.
Ale přišli jsme na to, že když před každým začátkem hry tu hlavu zmáčkneme naprázdno cca 10x třeba-tak to vystačí ty burgery do bouchnuti. Jako neni to ono. Ale na nic jineho jsme tehdy nepřišli.
Škoda, že jsem si to nepřečetla dřív. Já to dneska v práci vyhodila🤦🏻♀️ Pokud mi to připomeneš, v pondělí bych zkusila vytáhnout z popelnice🙊
Škoda, že jsem si to nepřečetla dřív. Já to dneska v práci vyhodila🤦🏻♀️ Pokud mi to připomeneš, v pondělí bych zkusila vytáhnout z popelnice🙊
@misi.21 To je legrační nahoda😃. No kdyby tam ještě byly🤣🤣🤣.

Zelezi od je vydavatel. Napr. Albi ke svym deskovam posila nahradni dily. Takze muzete kouknout na stranky vydavatelstvi. Nebo casto byvaji nekompletni hry na bazarech za castky do 100 na nahradni dily.