icon
1 / 1
avatar

jo tak proto se na ty zvony zvoní?!

4. kvě 2015
avatar

@2d ano

4. kvě 2015
avatar

@beruska1974 no tak to jsem zase na něco přišla! 🙂

4. kvě 2015
avatar

@2d také jsem to neznala,ale bylo to super aspoň pro Dominika,už předloni si přál kolo a nedostal ho a nyní tvrdí,tím,že jak zazvonil tak ho dostal..........jsem zvědavá,jak mu to dlouho vydrží a bude věřit,ale počítám,že už to bylo naposledy,už je přeci jenom větší

4. kvě 2015
avatar

@2d před námi tam zvonila maminka s holčičkou(holčička má leukémii)tak asi víme co si přála

4. kvě 2015
avatar

@beruska1974 ach jo ☹ doufám,že se jí vše co si přeje splní!!!

4. kvě 2015
avatar

@2d doufám,že ano,je to hodně smutné---

4. kvě 2015
avatar
5. kvě 2015