
4 / 22
Velký a malý brácha - po příchodu domů z porodnice, Míšovi jsou 3 dny
Tak tahle fotečka je moc hezká. Úplně mě dojala 🙂. Mám doma chlapečka 3,5 ročku a v únoru čekáme další mimi, tak jsem zvědavá jaký bude velký brácha 🙂. Šikovné dětičky!!! Gratuluji!
14. zář 2010
šikovní kluci a krásná fotečka ..🙂