
48 / 132
jéé,tu máme doma,je krásná,navíc velká-i našeho skoro 4leťáka bych do ní zavinula🙂)je to deka-zavinovačka.Je krásně elastická,takže super!!!
3. únor 2012

jéé,tu máme doma,je krásná,navíc velká-i našeho skoro 4leťáka bych do ní zavinula🙂)je to deka-zavinovačka.Je krásně elastická,takže super!!!
krásný barvičky, to je deka?