
2 / 141
Pro 3 lidi na 2 týdny
blahova_andrea
autor@joygiorgo to říkali všichni 😀 je teda fakt, že balík plínek nám tam děda vzal o dva týdny dřív, když tam jel služebně
30. črc 2013
teda klobouk dolů! Tohle by nestačilo ani mně samotné na 2 týdny, natož pak pro 3 lidi! 😲 .......i když u nás teda má nejvíc věcí vždycky Samuel 🙂
30. črc 2013
blahova_andrea
autor@lenya79 tak to jste letecky museli hodně doplácet za nadváhu, co? 😀 my jsme všichni tři docela skromní a navíc jsme si to museli růčo přenášet, tak jsme nebrali nic, co není absolutně nezbytné.
31. črc 2013
tak maloooooo