icon
131 / 141
"Konečně zase u moře!" máma na první procházce po "kolonádě" :-)
avatar

Sluší ti to.

12. srp 2013
avatar

@bessinka děkuji. po dvou dnech ve vlaku je skoro zázrak, že jsem mohla na veřejnost 😀

12. srp 2013
avatar

@blahova_andrea Ale jen nepovídej, vážně ti to sluší ...🙂

12. srp 2013