
11 / 87
9 měsíců
Tak to jsem nemusela kupovat vaničku, když stačí dám prcka do pračky. 😀
13. črc 2014
blahova_andrea
autor@petraka89 a máš praní a koupání v jednom 😀 však neboj...jestli máš boční plnění, tak se návštěvy pračky jistě dočkáš 😉 jinak nám dorazila vanička později, prvních pár koupání probíhalo v lavoru, ve kterém dřív mamka dělávala pořádnou dávku bramborového salátu 😀
13. črc 2014
😀