
3 / 64
1 den
miláček kráááásný🙂
7. črc 2010
Blani ta je krásnáááá :o)
7. črc 2010
Malá je krásná,jů, přesně takovou mám fotku z nemocnice, rodila si v Kyjově že? A super je to tam žejo🙂
8. črc 2010
Ta je nádherná a spokojená!!! 🙂 Moc gratulujeme!!!
9. črc 2010
sladká princezna...
17. črc 2010
krásná princezna 🙂