blessedmary
autor@hadruska patý, no to tu budeme zítra (když nepočítám můj pobyt před porodem) achjo...tak doufám, že nás pustí dobrovolně.
10. led 2016
s dcerou, kdtera se narodila traky v zime jsem byla v porodnici ř dnu, resp. paty nas pustily domu a to byla taky jen pod oknem, zadne svetlo nepotrebovala.
10. led 2016
blessedmary
autortak snad nám to zítra taky vyjde
10. led 2016

Malej byl pod svetylkem a pak se slunil ( teda mel lezet na svetle, ale ne na slunci) a sly jsme domu paty den se zbytky zkoutenky