Co to je?
Kde jsi byla?
20. kvě 2017
20. kvě 2017
blessedmary
autor@keerka neblázní, nebyla. Já to sledovala live, holky vysílaly na fb. Prvně jsem nevěděla, proč u toho břečí, jak na pohřbu a pak jsem břečela též. Já bych ty emoce na místě asi nezvládla, byla jsem ráda, že fňukám doma v tajnosti :D Moc hezký, jako závidím ti, a Prahy nelituju ani těch prachů.
20. kvě 2017
Jako... Bylo to fakt něco 🙂 Naprosto to předčilo moje očekávání 🙂 Jak jsem si nebyla jistá, jestli v Praze půjdu, když to bude totéž, tak teď už vím, že určitě půjdu 🙂
20. kvě 2017
blessedmary
autor@keerka četla jsi? 😲 http://www.t-online.de/unterhaltung/stars/id_81...
22. kvě 2017
Jj, zrovna na to koukám. Moc mě to nepřekvapuje, jestli to se svojí němčinou chápu dobře 🙂
22. kvě 2017
blessedmary
autor@keerka ja o nem mela lepsi mineni 😢
22. kvě 2017

Jé! To jsme se mohly potkat, myslela jsem, že teď nejedeš. To byla pecka, co? Nádhera největší!!! 😍