Chudáci ty děti 😡
13. říj 2020
no ale tohle nevadí, že se z x škol spojí x cizích dětí.
13. říj 2020
blessedmary
autor@jitka_cv jj vím, čekám... no předpokládám, ze hned od zítra to nebude, ale alespoň něco
13. říj 2020
blessedmary
autor@adula000 očividně ne jak vidíš 🙈 bohuzel musim brát, to co je
13. říj 2020
Tohle bych take potrebovala. Ale myslim si, ze to bude jen ve vetsich mestech. Takze u nas Ostrava. Ja bydlim v jednom vetsim meste kousek od Ovy a nepredpokladam, ze by nam tady otevreli nahradni skolu. ☹
13. říj 2020
Ale koukam, ze tam nejsou vypsani pracovnici ve zdravotnickych zarizenich (sestry, lekari). To maji asi chybu.
13. říj 2020
blessedmary
autor@alcar podle me je to obecne obsazeno v IZS
13. říj 2020
blessedmary
autor@alcar v Ove ty spádové skoly budou, my jsme taky z Havířova a manzel pracuje v Ove a na jare meli jako náhradní skolu Kuderikovou v Havířově
13. říj 2020

Dnes je mají kraje určit.