takhle před
23. bře 2016
Stahnout jednou nebo dvakrat tu hnedou, stahovacem chem. barvy a pak obarvit na platinu 😉
23. bře 2016
takhle když jsem přišla od kadeřnice
23. bře 2016
Já bych se do toho doma nepouštěla, akorát si zničíte vlasy, přeci jen holicka ví co dela..
23. bře 2016
@brembi vsak pise u kadernice 🙂
23. bře 2016
No já to zkoušela a vypadala jsem jak pomeranč,ale to už je dávno. Třeba teď uz jsou lepší barvy.
23. bře 2016
Určitě ted mají kadernice i olaplex a jsou na to samé chvály 🙂
23. bře 2016
blessedmary
autorSuper tak ja jen jak se půjdu objednat at nejsem za exota co to po ní chci 😀 kdysi jsem taky byla pomeranc a uz bych nerada :-P
23. bře 2016



jo, já je mám stažený