icon
1 / 1
avatar

jo, já je mám stažený

23. bře 2016
avatar

takhle před

23. bře 2016
avatar

Stahnout jednou nebo dvakrat tu hnedou, stahovacem chem. barvy a pak obarvit na platinu 😉

23. bře 2016
avatar

takhle když jsem přišla od kadeřnice

23. bře 2016
avatar

Já bych se do toho doma nepouštěla, akorát si zničíte vlasy, přeci jen holicka ví co dela..

23. bře 2016
avatar

@brembi vsak pise u kadernice 🙂

23. bře 2016
avatar

No já to zkoušela a vypadala jsem jak pomeranč,ale to už je dávno. Třeba teď uz jsou lepší barvy.

23. bře 2016
avatar

Určitě ted mají kadernice i olaplex a jsou na to samé chvály 🙂

23. bře 2016
avatar

Super tak ja jen jak se půjdu objednat at nejsem za exota co to po ní chci 😀 kdysi jsem taky byla pomeranc a uz bych nerada :-P

23. bře 2016