icon
1 / 1
avatar
30. kvě 2019
avatar

@lionkim Shake away je klasika, zbozňuju ji i ten klip 🙂 celkově ho zbozňuji 😀

30. kvě 2019
avatar

@blessedmary presne, klip je nadherny. Jeho tvorba je moc fajn. Koncert uvolneny, skvely... Proste navrat do puberty.

30. kvě 2019
avatar

No právě, člověk se těší, vše zařídí aby mohl jet a pak kulový 😭😭😭 já doufám, že mi vyjde alespoň Coburg, Vídeň a Mnichov ....něco vyjít musí 😂🤦

30. kvě 2019
avatar

@blessedmary no panecku, to uz je poradne cestovani. Asi bych uz s rodinou takhle daleko nevyrazela, ale chapu...

30. kvě 2019
avatar

@lionkim já myslím, že budu ráda, když mi při mém štěstí vyjde jeden ze 4 😂 lístky prodas naštěstí vzdycky 💪

30. kvě 2019
avatar

@blessedmary kazdopadne drzim palce. Kor kdyz treba vyrazi parta. Ach, kde jsou ty casy. Ja uz si odskocim max v Praze...

30. kvě 2019
avatar

@lionkim v Praze nebude ne? Vím jen o Angelovi na to hradě a Kellacema v 02 aréně si zopakovat nechci.

30. kvě 2019
avatar

@blessedmary popravde ted nemam prehled. Jsem pred porodem a nechavam to plout. O2 bylo fajn, ale spis jako vzpominka. Lepsi byl Paddy v Akropoli.

31. kvě 2019
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@lionkim no jako vzpomínka jo, ale nesla bych už podruhé 🤷 Akropole a nakonec i t Sedmihorky byly fajn, jak nás tam bylo málo ..to se v Německu nemůže stát 😂 tak ať máš z porodu hezký zážitek 👍😘 já už mám odrozeno na vždy 😂

31. kvě 2019