icon
1 / 1
avatar

Je nejaky vydivoceny z tech roku?
Nejvice se bavila Talinka.
Ty bonbony, nemuzes dat do te cepice?

23. srp 2020
avatar

Miska taky dostala?
Hlida to jako pes!!!!

sticker
23. srp 2020
avatar

@lacehea ne to je malicke 🙈 Misku tam vůbec nevidím 😂

24. srp 2020
avatar

@blessedmary ale prece neni tak mala, jak jdes s tim dortem je vedle tebe

25. srp 2020
avatar

@lacehea ta capka je mala, navic je hned po ni 🤗

25. srp 2020
avatar

Ja ted nemluvila o cepicce ale o mysicce

sticker
25. srp 2020
avatar

@lacehea 😂😂 uz mam i kornout 👍😜

25. srp 2020
avatar

@blessedmary teprc a co Theousek, neni z te skoly nervozni?
Jak ja bych s nim rada sla ten prvni den......

26. srp 2020
avatar

@lacehea ne, nevi do čeho jde 😂 my s nima kvůli corone jit nemůžeme, nebude takove to vítání s rodiči, muzeme je jen předat před školou předat 🤷

26. srp 2020
avatar

@blessedmary Hruuza, ze ani vy tam s nim nemuzete

sticker
27. srp 2020
avatar

@lacehea ne, dneska jsem se akorat mohla jit podivat na rozdělení tříd, jde do 1C. Je mi to lito, ze ho neuvidím mno, ucitelka si je přebere před školou a slus

27. srp 2020
avatar
27. srp 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@blessedmary je to svincik

sticker
27. srp 2020
avatar

@lacehea ještě nám přišel email, ze v případě ze dítě bude mít rýmu nebo kašel, bude se ucastnit pouze distanční výuky a vrátí se az po negativním testu na covid 🤦

27. srp 2020
avatar

@blessedmary no nikdy to moc velka sranda nebyla, ty systemy co jsme v nich zili, ale tady uz skoncila kazda sranda.

28. srp 2020