icon
8 / 207
Http://www.naturallycaron.com/projects/on-the-trail/on-the-trail-1.html
avatar

Ten je nádherný 🙂

28. čer 2013
avatar

Mohla by jsi prosím ten odkaz dát do komentáře? Nejde mi takhle zkopírovat. Děkuji.

28. čer 2013
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@ilonne Mě ten odkaz pod obrázkem normálně funguje, ale když ho pak zkopíruju sem tak mi stránka nejde otevřít, tak nevím....

28. čer 2013
avatar

Svetřík je nádherný, ale ten návod je pro mě španělská vesnice ☹

28. čer 2013
avatar

@martanek.mc Já jsem ho ještě nepročítala, mrknu na něj. Je tam něco konkrétního čemu nerozumíte??

28. čer 2013
avatar

@bobikkjana všechno 😀 😀 😀 Teď dělám svetřík podle Vendulky Maderské (ten je krásně podrobně napsaný) a ten hle vypadá taky moc pěkně 🙂

28. čer 2013
avatar

@martanek.mc Ten jsem také dělala je super!!! No ono u té aj to chce zkoušet a plést metodou pokus omyl. Si pamatuju, jak dlouho mi trvalo, než jsem třeba pochopila co znamená "yo" 🙂 nebo cluster, ale je super pustit si videa, pak je to už trochu jednodušší.

29. čer 2013