icon
58 / 58
koukám s taťkou na sportovní zprávy....
avatar

Jé, ta je k sežrání.....přijde mi typově kukadla, vlásky a snědší jako naše Sašenka....

16. led 2012
avatar
bocinka
autor

v létě je to malá černoška.... po tatínkovi, já jsem blondýna 🙂

16. led 2012