
5 / 25
Zkouška plesových šatů :)
nadhera kde si je sehnala?asi v nějakem luxusním butičku ne?
31. led 2013
breebeeerka
autor@zelinda Luxusni butik to zrovna nebyl 🙂))) Normalne obchod s hadrama.
31. led 2013
všimla jsem si,že jsi z Ostravy,takže maš asi namysli hypernovu nebo karolinu?
31. led 2013
breebeeerka
autor@zelinda Píšu do IP 🙂
31. led 2013
všimla jsem si, že botičky byly nakonec jiné 🙂
2. únor 2013
breebeeerka
autor@marki89 Jo jo byly....na techto bych se zabila...ikdyz to tak nevypada na me byly fakt hodne vysoke....ja jsem zvykla na tenisky a niiiizke kozacky 🙂))
2. únor 2013
@breebeeerka mohu taky poprosit kde jsi koupila ty šatičky? jsou nádherné a zrovna taky sháním, děkuji moc
7. únor 2013
Krása 🙂