icon
5 / 25
Zkouška plesových šatů :)
avatar

Krása 🙂

30. led 2013
avatar

nadhera kde si je sehnala?asi v nějakem luxusním butičku ne?

31. led 2013
avatar

@zelinda Luxusni butik to zrovna nebyl 🙂))) Normalne obchod s hadrama.

31. led 2013
avatar

všimla jsem si,že jsi z Ostravy,takže maš asi namysli hypernovu nebo karolinu?

31. led 2013
avatar

@zelinda Píšu do IP 🙂

31. led 2013
avatar

všimla jsem si, že botičky byly nakonec jiné 🙂

2. únor 2013
avatar

@marki89 Jo jo byly....na techto bych se zabila...ikdyz to tak nevypada na me byly fakt hodne vysoke....ja jsem zvykla na tenisky a niiiizke kozacky 🙂))

2. únor 2013
avatar

@breebeeerka mohu taky poprosit kde jsi koupila ty šatičky? jsou nádherné a zrovna taky sháním, děkuji moc

7. únor 2013