icon
6 / 25
S mým milovaným manzilkem na plese :)
avatar

ty šaty jsou úžasný,ty chci 🙂

2. únor 2013
avatar

@petamaskova Já je strasne dlouho shanela,ale nechtela jsem tak svitivě růůzove...ruzovou barvu mam sice rada,ale nechtela jsem tak vyrazne saty,ale bohuzel jine tohoto stylu jsem nesehnala :(

2. únor 2013
avatar

úúúúúúúúžasné! sluší vám to!

2. únor 2013
avatar

@kolino Dííky 🙂

2. únor 2013
avatar

Tý jo tak do růžové košile bych svýho chlapa nenarvala ani za nic 😀 Obdivuju toho tvojeho 🙂 Muj by mi řekl,pokud chceš ladit...vem si bílí šaty 😀

2. únor 2013
avatar

@alzaxxx Můj chlap kdysi taky nechtel ruzovou kosili,tricko apod...pry nebudu choditt jak buzna a kdyz zjistil ze to ma uspech ...uz ne a ne jinak...🙂

2. únor 2013