
11 / 25
breebeeerka
autor@ladyduchess Děkujeme 🙂
13. kvě 2013
malá má krásnou supr,čupr bundičku,odkud jí máš koupenou prosím 🙂
17. zář 2013
breebeeerka
autorJe to Benettonka,ale uz je prodana.Strasne spatne se oblikala,ma uzke rukavy.Letos mame temer stejnou akorat ma kolem kapucky chundelaty kozisek,znacka GAP.
17. zář 2013
krásné holky 🙂