icon
11 / 25
avatar

krásné holky 🙂

13. kvě 2013
avatar

@ladyduchess Děkujeme 🙂

13. kvě 2013
avatar

malá má krásnou supr,čupr bundičku,odkud jí máš koupenou prosím 🙂

17. zář 2013
avatar

Je to Benettonka,ale uz je prodana.Strasne spatne se oblikala,ma uzke rukavy.Letos mame temer stejnou akorat ma kolem kapucky chundelaty kozisek,znacka GAP.

17. zář 2013